שירותי הובלות

קצת מספרים על חברת ההובלות המוביל המוביל: אז אנו מובילים בשנה כ – 180 דירות, כ – 15,000 קרטונים, מפרקים ומרכיבים מאות רהיטים, פותרים המון אתגרים, החל מהגישה למשאית ועד הוצאת ספה יקרה ללבכם מהחלון ועם חבלים דרך הובלות מנוף (כי אין פיתרון אחר) וכל זאת, תוך שמירה והגנה על הציוד למען לא ייפגע . כיום אנחנו מתמחים בעיקר בהובלות של דירות שלמות.וגן בהובלת משרדים שלמים.
נוסף על כך, אנו נותנים שירותים משלימים כגון אחסנת דירות באופן זמני/קבוע, אם אתם משפצים וגרים בסאבלט , אם אתם יוצאים לרילוקיישן ורוצים לשמור כאן ציוד, אם נתקעתם בין חוזים ולא מצאתם דירה, או כל סיבה אחרת.
שירותים נוספים שאנו מספקים חוץ מ שירותי הובלה הם, אחסון תכולת הדירה ואריזת ציוד הבית לקראת ההובלה , פריקת הציוד מהקרטונים חזרה למקום בבית החדש, סיוד דירה בתום/תחילת חוזה , שירותי מנוף לפי הצורך,צביעת דירה ואף נקיון בתים.
ניתן גם לרכוש אצלנו  קופסאות קרטון לאריזה, סלוטייפ, וציוד נוסף למעבר בית.

בגדול, הובלה ממוצעת עולה כ- 1,200 לחדר כולל מע"מ, ולוקחת בין 6 ל 9 שעות, אריזת דירה ממוצעת לוקחת בין 4 ל 6 שעות. כמובן תלוי בהיקף הפרוייקט – כל מקרה לגופו.
לצורך דיוק והגינות התמחור, אנו אוספים באופן ספציפי את המידע על כל הובלה, מהיכן לאן עוברים, מה הקומות ואם יש מעליות, וכמובן מבקשים סרטונים ורשימת הציוד להעברה, בעיקר בוואצאפ – כדי לחסוך זמן יקר ושתוכלו לקבל הצעה נכונה ומהר יחסית.
אנו מקפידים לאסוף אנשים טובים חרוצים ונחמדים לעבודות השונות, ומנחים אותם כיצד להתייחס ולהקשיב ללקוחות המגוונים על צרכיהם הקבועים והמשתנים. כי בסוף מי שמשלם זה אתם ולא הספות.. 😊 ולכן מגיעה לכם חוויה חיובית ואיכותית.
בשבילי הסיסמה שבחרתי "לעבור מקום, להרגיש בבית" היא באמת כאילו החברים הכי טובים שלכם באו לעזור לכם במעבר הדירה , ביום הזה , לתת יד , ולעבור אותו ביחד , למען הצלחה , שקט נפשי, ביטחון ומעבר נינוח ככל שניתן.

אנחנו תמיד אוהבים להשתפר,
הצוות שלנו מגובש ועובד בהתאמה ממש כמו קבוצת כדורסל 😊,
נשמח להשתתף עמכם במשחק
עיינו באתר, וצלצלו לשאול כל מה שעל לבכם.
לשירותכם, כרמל והצוותים 052-8208722