5 דרכים לנטרל לחץ כשעוברים בית

✅שיתוף אישי: אם אתם אנשים שנלחצים, או שאולי לא נוח לכם כשיש אנשי מקצוע בבית, אם יש משהו רגיש וחשוב לכם, כלי מוזיקה יקר?, מכשיר כושר עדין? אלרגיה לילדה? כלב מפוחד? טוב יהיה שתשתפו אותנו בצרכים האישיים שלכם , מעבר לשמירה על ציודכם , אנחנו נשמח לדעת ולעזור , להכיל לדעת ולהתייחס בהתאם ככה שתקבלו את הביטחון והשלווה הרצויים לכם , על אף היום המעט מורכב הזה.
✅דיווח תכולה מפורט וברור: דווחו ע"י סרטונים , כמה שיותר פרטים של התכולה להובלה, אל תחסכו ,הסרטונים הללו עוברים למנהל הצוות שלנו, ועל ידי זה הוא יודע איך להתכונן לעבודה, ככה , גם אצלו יורד הלחץ, הוא מנחה את העובדים וכולם מגיעים מוכנים. זה מקרין על הכל וכמובן גם עליכם. אנחנו מצידנו גם מצלצלים לוודא צרכי הובלתכם, מצדנו המקצועי, כדי להיות מוכנים. אגב בדקו היטב מה כולל הסכם העבודה, מבחינת תוספות או חריגות, ביטוח והתחייבות המוביל כלפיכם כדי להבין אם הכל כשורה , ואם יש לכם הערות או צורך כלשהו, שתפו – העירו את תשומת ליבנו, זה יוצר המון שקט נפשי.
✅להתפנות ליום ההובלה: הימנעו מלהזמין ליום ההובלה את אנשי הכבלים, האינטרנט, טכנאי הגז , מתקיני מזגנים או מאווררי תקרה, זה יוצר עליכם עומס מיותר, כל הסידורים הללו יכולים להמתין יום אחד. תסיימו לעבור, לנשום רגע, ואז תזמינו אותם, יהיה לכם שקט ותוכלו להתפנות אליהם בנחת.
✅אריזה נכונה עם חברים: ארזו את הדירה עם חבר או חברה טובה וסיימו הכל לפני יום ההובלה מקסימום עד 17:00 אחה"צ. זו גם הזדמנות לזמן איכות, גם יעיל, והכי חשוב, נותן לכם זמן להירגע, לאכול משהו, להשכיב בערב את הילדים בנחת, לחשוב אם לא שכחתם משהו ,וללכת לישון בזמן. מחר תהיו רעננים ופנויים ותוכלו להתמודד ולהנחות אותנו לכל צורך שלכם בנחת. בכלל – אני מציע ללכת למסעדה ערב ההובלה, ולנוח מכל ההכנות, להשתחרר קצת.
✅הזמינו שירות אריזה: הסטטיסטיקה מדברת על כך שרוב האורזים בעצמם מסיימים ערב ההובלה ב2 בלילה. זה מיותר, זה יוצר עייפות , קושי ולחץ. אנחנו אורזים דירת 3-5 חדרים בממוצע בזמן של כ 5 שעות. וזה כולל כבר את הבאת הקרטונים וחומרי האריזה, החבר'ה שלנו מיומנים מאד בזה, אנחנו גם מסמנים לאן הולך כל קרטון ופריט בבית, מה שמייעל את חלוקת החפצים בפריקה, בבית החדש. כתובת לכל ארגז! זה שירות ששומר על הגב שלכם תקין , מוריד עומס רב מכם , ולא כ"כ יקר. התקשרו לברר כמה עולה אריזה , או אריזה+ הובלה באותו יום.